Kārpu Piededzināšana — Ātra Kārpu Noņemšanas Metode | Endwarts.lv

Kārpu piededzināšana

Kārpu piededzināšana ir viena no kārpu noņemšanas metodēm, ko parasti veic speciālists, izmantojot lāzeru vai elektroķirurģisko metodi. Kārpu piededzināšanu var veikti klīnikā veselības aprūpes speciālists, piemēram, ārsts, medmāsa vai dermatologs. Nemēģiniet piededzināt kārpu pats, jo šādi varat nodarīt kaitējumu sev un radīt nevajadzīgas sāpes. Elektroķirurģija ir piemērota parastajām kārpām, diegveida kārpām un pēdu kārpām. Kārpu piededzināšana ir ātra procedūra, kuras rezultāti parasti redzami uzreiz, taču rezultātu ilgtermiņa noturība ir salīdzinoši zema. Procedūra var būt diezgan dārga, veicināt rētu veidošanos un reti tiek lietota bērniem, jo mēdz būt sāpīga.   

Elektroķirurģija

Visbiežāk izmantotā kārpu piededzināšanas metode ir elektroķirurģija, kuras laikā kārpas audi tiek piededzināti ar augstfrekvences elektrisko strāvu. Elektriskajam lādiņam iedarbojoties uz kārpas audiem, tā tiek izsausināta un piededzināta. Pēc tam ķirurgs ar asu nazi vai nelielu karotei līdzīgu instrumentu kārpu noņem. Šo procedūru dēvē par kiretāžu, un parasti to veic lokālā anestēzijā kopā ar elektroķirurģisko metodi.  

 • Kam būtu jāapsver kārpu piededzināšana?

  Līdzīgi kā citas klīnikā lietojamās metodes kārpu piededzināšana parasti tiek apsvērta, ja ilgstoši mājas apstākļos neizdodas likvidēt kārpu. Ārsts vai dermatologs var ieteikt kārpu piededzināšanu ar lāzeru vai elektroķirurģijas metodi, ja:

  • kārpa ir vairākus gadus veca;
  • ir izmēģināti vairāki citi kārpu likvidēšanas līdzekļi, bet nav panākts vēlamais rezultāts; 
  • kārpa rada izteiktas sāpes; 
  • elektroķirurģijas metodi var izmantot vienai vai dažām kārpām uz rokām vai pēdām, bet tā nav piemērota vienlaicīgi vairāku kārpu likvidēšanai nelielā laukumā.   

   

Kādas ir alternatīvas kārpu piededzināšanai?

Kārpu piededzināšana parasti tiek apsvērta tikai tad, ja ilgstoši mājas apstākļos nav izdevies likvidēt kārpas. Lielākajā daļā gadījumu kārpas var efektīvi likvidēt mājas apstākļos ar atzītiem aptiekā nopērkamiem līdzekļiem piemēram, EndWarts PEN, īpaši spēcīgas iedarbības skudrskābi saturošs aplikators, ko var lietot ikviens, pat bērni, jaunāki par 4 gadiem. EndWarts PEN īpašais sastāvsizsausina kārpu, līdz tā izžūst un izzūd. Vēl var apsvērt klīnikā lietojamās ārstēšanas metodes, piemēram, kārpu piesaldēšanu (krioterapiju) vai ķirurģiju (kiretāžu).

1EndWarts PEN satur skudrskābi.

EndwartsEE

EndWarts PEN - pārliecinoša iedarbība

Ar EndWarts PEN kārpas izžūst un izzūd. Kārpu atkārtota veidošanās ir novērsta.

Vairāk informācijas par EndWarts PEN

Kārpu noņemšana

Kārpas ir svarīgi likvidēt uzreiz pēc to parādīšanās. Kādas ir kārpu noņemšanas iespējas?

Kārpu noņemšana

Kārpu likvidēšana ar skudrskābi

Pierādīts, ka skudrskābe likvidē līdz pat 9 no 10 kārpām. Kāds ir tās darbības princips un kam tā ir piemērota?

Skudrskābe

Mylan

Jūs atstājat Endwarts.Lv

Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.