Skudrskābe - Efektīvs Līdzeklis Kārpu Likvidēšanai | Endwarts.lv

Skudrskābe pret kārpām

Zēna roka bez kārpām

Ja esat izmēģinājis vairākus kārpu likvidēšanas līdzekļus un neviens nav nodrošinājis gaidīto rezultātu, jūs neesat vienīgais ar šādu problēmu. Kārpu likvidēšana ir sarežģīts process, un kārpām ir tendence atjaunoties. Ir pieejams efektīvs līdzeklis neglīto – un reizēm sāpīgo – kārpu likvidēšanai uz rokām un pēdām. Skudrskābi saturošs zīmuļveida aplikators ir jauns un vienkārši lietojams kārpu likvidēšanas līdzeklis, kas sekmīgi likvidē 9 kārpas no 10. Skudrskābei kārpu likvidēšanas līdzekļos ir dehidratējoša jeb izsausinoša iedarbība.

Skudrskābes lietošana kārpu likvidēšanai

Kārpas uz rokām un pēdām var likt justies neērti, un tās pasliktina dzīves kvalitāti. Turklāt kārpas ir lipīgas un, lai nepieļautu infekcijas izplatīšanos no vienas ķermeņa vietas uz citu un mazinātu infekcijas izplatīšanās , kārpu likvidēšana jāsāk tūlīt pēc jaunas kārpas parādīšanās. Skudrskābe ir biosabrūkošs, organisks savienojums, kas ir piemērots kārpu likvidēšanai uz plaukstām, pēdām, elkoņiem un ceļgaliem. Zīmuļveida aplikators ir vienkāršs lietošanā: viegls pieskāriens tikai 1 reizi nedēļā. Skudrskābe uzsūcas līdz pat kārpas saknei un izsausina to. Kārpas izžūst un izzūd, tādējādi novēršot kārpas atkārtotu veidošanos. Pareiza skudrskābes lietošana nerada rētas un neizraisa infekcijas.

Kam skudrskābe ir piemērota?

Aptiekā nopērkamie līdzekļi parasti tiek ieteikti kā pirmās izvēles kārpu likvidēšanas līdzekļi. Lai lietotu skudrskābi, nav vajadzīga ārsta konsultācija vai recepte. Skudrskābi saturošs zīmuļveida aplikators ir vienkāršs lietošanā, un tas ir piemērots ikvienam, pat bērniem, kuri ir jaunāki par 4 gadiem. Atšķirībā no dažiem citiem aptiekā nopērkamiem līdzekļiem skudrskābi drīkst lietot arī cukura diabēta pacienti, grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Skudrskābe ir laba izvēle gadījumos, kad jālikvidē vairākas kārpas vienlaicīgi.

Cik efektīvi skudrskābe likvidē kārpas?

Vairākos klīniskajos pētījumos pierādīts, ka skudrskābe ir ļoti efektīva pret kārpām. Kādā no šiem pētījumiem1, kas publicēts izdevumā International Journal of Dermatology, ziņots, ka 12 nedēļu ilga ārstēšanas perioda beigās kārpas izzuda 9 pētījuma dalībniekiem no 10. Vidēji bija vajadzīgas 4–5 lietošanas reizes. EndWarts PEN, skudrskābi saturošu zīmuļveida aplikatoru kārpu likvidēšanai, var iegādāties aptiekā.

Kādas ir alternatīvas skudrskābi saturošiem kārpu likvidēšanas līdzekļiem?

Ja nolemsiet neārstēt kārpas, tās, iespējams, izzudīs pašas. Tomēr, lai tas notiktu, būs vajadzīgi divi vai vairāk gadu, un pa šo laiku kārpas var izplatīties uz citām ķermeņa vietām, starp ģimenes locekļiem un citiem cilvēkiem, ar kuriem nonākat saskarsmē.

Kārpu likvidēšana mājas apstākļos

Lielāko daļu kārpu izdodas likvidēt mājas apstākļos ar aptiekā nopērkamiem līdzekļiem, piemēram, skudrskābi. Citi kārpu likvidēšanas līdzekļi var saturēt salicilskābi vai trihloretiķskābi (TCA). Mājas apstākļos iespējama arī kārpu piesaldēšana. Ja ilgstoši mājas apstākļos neizdodas likvidēt kārpas, konsultējieties ar dermatologu vai ārstu par kārpu ārstēšanas iespējām klīnikā.  

Kārpu likvidēšana klīnikā

Kārpu ārstēšana klīnikā parasti tiek veikta tikai sarežģītākajos gadījumos. Biežāk izmantotās metodes klīnikā ir kārpu piededzināšana vai kārpu piesaldēšana (krioterapija). Var tikt izmantota arī kārpu noņemšana ar lāzeru un ķirurģiskā ceļā (kiretāža). Lai gan klīnikā lietojamo metožu rezultāti parasti ir redzami uzreiz, šāda ārstēšana var dārgi maksāt. Turklāt klīnikā izmantotās metodes reizēm ir sāpīgas un atstāj rētas uz ādas.

Bhat et al., Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts.Int. J. of Derm .2001,40, p 415-419.

EndwartsEE

EndWarts PEN - pārliecinoša iedarbība

Ar EndWarts PEN kārpas izžūst un izzūd. Kārpu atkārtota veidošanās ir novērsta.

Vairāk informācijas par EndWarts PEN

EndWarts PEN lietošana

EndWarts PEN ir vienkāršs lietošanā: viegls pieskāriens - tikai 1 reizi nedēļā.

Kā lietot EndWarts PEN

Klīniskie pētījumi par skudrskābi

Vairākos pētījumu ziņojumos apstiprināts, ka EndWarts PEN sastāvā esošās skudrskābes lietošana ir efektīva un droša kārpu likvidēšanas metode.

Klīniskie pētījumi

Mylan

Jūs atstājat Endwarts.Lv

Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.