EndWarts PEN - Lietošanas Pamācība Bērniem | Endwarts.lv

EndWarts PEN lietošana bērniem, jaunākiem par 4 gadiem

EndWarts PEN ir skudrskābi saturošs zīmuļveida aplikators kārpu likvidēšanai, kuru var lietot ikviens, tostarp bērni. Pirms lietošanas bērniem, jaunākiem par 4 gadiem, vienmēr konsultējieties ar ģimenes ārstu vai pediatru, jo kārpas reizēm tiek jauktas ar citām bieži sastopamām vīrusu infekcijām, piemēram, moluskiem.

Bērniem līdzekli vienmēr uzklāj pieaugušais, jo skudrskābe ir kodīga viela, kas jālieto īpaši piesardzīgi. Rūpīgi ievērojiet lietošanas instrukciju un izvairieties skart ādu ap kārpu. Lejupielādējiet pilnu lietošanas instrukciju šeit.

Lietošanas instrukcija

Maziem bērniem āda ir mīksta un plāna. Tāpēc, lietojot EndWarts PEN bērniem, jaunākiem par 4 gadiem, ir svarīgi pielāgot devu, piespiežot aplikatora smailo galu kārpai tikai 1 reizi un samazinot lietošanas biežumu.

csm1. Noņemiet uzgali, kas aprīkots ar drošības sistēmu, lai to nevarētu noņemt bērni

csm2. Viegli piespiediet zīmuļveida aplikatora smailo galu kārpai vienu sekundi tikai vienu reizi

Darīts! Lietojiet EndWarts PEN retāk nekā pieaugušajiem, piemēram, ik pēc divām līdz trim nedēļām, līdz kārpa ir pilnībā izzudusi

  EndWarts PEN īpašais sastāvs1 uzreiz uzsūcas tieši kārpā, tāpēc bērniem, kas zīž pirkstus, uz kuriem ir kārpas, pēc EndWarts PEN lietošanas var nomazgāt rokas.

  Ja lietošanas laikā parādās dedzināšana vai sāpes, noskalojiet kārpu ar aukstu ūdeni.

  Kārpas bērniem parasti izzūd pēc 2-3 lietošanas reizēm. 

  Vienmēr glabājiet zīmuļveida aplikatoru ar uzliktu drošības uzgali un smailo galu uz leju bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

  1EndWarts PEN satur skudrskābi.

  EndwartsEE

  Kur var iegādāties EndWarts PEN?

  Jautājiet un iegādājieties EndWarts PEN aptiekā!

  Mylan

  Jūs atstājat Endwarts.Lv

  Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.