Par EndWarts — Pirmsākumi un Panākumi | Endwarts.lv

EndWarts vēsture

Astrida Agholme - podoloģe, kurai bija apnikušas kārpas

Ārste, podoloģe Astrida Agholme  izgudroja jaunu kārpu likvidēšanas līdzekli

Pirms  20 gadiem  ārstei, podoloģei jeb pēdu aprūpes speciālistei Astrīdai Agholme no Zviedrijas radās ideja, kuru īstenojot tika atklāts jauns kārpu likvidēšanas līdzeklis. Viņa patentēja to un panāca, ka tas tiek marķēts ar CE marķējumu kā medicīnas ierīce. Viņas izgudrotais līdzeklis EndWarts pret kārpām tagad ir pieejams tirdzniecībā vairākās Eiropas valstīs. 

Kārpas ir būtiska problēma daudziem cilvēkiem, un tiem, kas cieš no kārpām, tiek ieteikts apmeklēt pēdu aprūpes klīnikas vai izmantot pašārstēšanās līdzekļus. Podologi tāpat kā Astrīda Agholme  kārpas uzskata par grūti risināmu problēmu. 

Astrīda Agholme vairāku gadu garumā savā pēdu aprūpes klīnikā bija izmēģinājusi dažādas metodes, tostarp kārpu piesaldēšanu. Bet, ārstējot kārpu pacientus, viņa secināja, ka piesaldēšana ir dārga, sāpīga un neefektīva kārpu ārstēšanas metode. Turklāt neviena no pieejamām kārpu ārstēšanas metodēm nepalīdzēja viņas pacientiem ilgtermiņā.  

Iedvesmošanās no pacienta

Iedvesmojoties no kāda sava pacienta, Astrīdai Agholme ienāca prātā doma izstrādāt citādu kārpu likvidēšanas līdzekli. Šim pacientam bija grūti ārstējama pēdas kārpa, kas neizzuda pēc atkārtotām piesaldēšanas procedūrām. 

Viņa izmēģināja visas zināmās ārstēšanas metodes, bet neviena no tām nebija pietiekami efektīva. Astrīda Agholme saprata, kā jādomā citā virzienā. Viņai radās ideja, un viņa izstrādāja savu šķīdumu. Kad pacients atgriezās, viņa izmēģināja jauno līdzekli, un pēc 14 dienām kārpa sāka sarukt. Pēc dažām lietošanas reizēm kārpa pilnībā izzuda — un nav atjaunojusies līdz pat šim brīdim! 

Astrīda Agholme savā pēdu aprūpes klīnikā ir konsultējusi tūkstošiem pacientu un ar EndWarts izārstējusi aptuveni 60 000 kārpu. 

EndwartsEE

EndWarts PEN - pārliecinoša iedarbība

Ar EndWarts PEN kārpas izžūst un izzūd. Kārpu atkārtota veidošanās ir novērsta.

Vairāk informācijas par EndWarts PEN

Kur var iegādāties EndWarts PEN?

Jautājiet un iegādājieties EndWarts PEN aptiekā!

Mylan

Jūs atstājat Endwarts.Lv

Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.