Kārpu Likvidēšana ar EndWarts PEN | Endwarts.lv

Efektīva kārpu likvidēšana ar EndWarts PEN

Kārpu likvidēšana ar EndWarts PEN ir vienkārša: viegls pieskāriens - tikai 1 reizi nedēļā. EndWarts PEN ir īpaši spēcīgas iedarbības skudrskābi saturošs zīmuļveida aplikators kārpu likvidēšanai. Zīmuļveida aplikators īpaši piemērots patērētāju vajadzībām.

Zīmuļveida aplikatoram ir trīsstūrveida forma, kas nodrošina precīzu un drošu skudrskābes uzklāšanu, un smailais gals nodrošina, ka uz kārpas automātiski nonāk pecīza deva. Skudrskābe ātri uzsūcas tieši kārpā, tāpēc uzreiz pēc tās lietošanas drīkst vilkt kājās zeķes vai iet vannā.

EndWarts PEN neatstāj rētas un neizraisa infekcijas.

EndWarts PEN lietošana:

Lai likvidētu kārpas, veiciet šīs vienkāršās darbības:

csm1. Noņemiet uzgali, kas aprīkots ar drošības sistēmu, lai to nevarētu noņemt bērni

csm2. Vienu sekundi viegli piespiediet zīmuļveida aplikatora smailo galu kārpai, tad vēlreiz darbību atkārtojiet

Lietojiet regulāri 1 reizi nedēļā, līdz kārpa ir pilnībā izzudusi

  Vienmēr glabājiet zīmuļveida aplikatoru ar uzliktu drošības uzgali un smailo galu uz leju bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

  EndWarts PEN - Pārliecinoša iedarbība

  EndWarts PEN ir piemērots plaukstu, pēdu, elkoņu un ceļgalu kārpu likvidēšanai. Īpašais sastāvs1 uzsūcas kārpas audos līdz pat saknei un izsausina to. Kārpa izžūst un izzūd, tādējādi tiek novērsta kārpas atkārtota veidošanās. Kārpas parasti pilnībā izzūd pēc 5–15 lietošanas reizēm.

  Neuzklājiet līdzekli ādai ap kārpu. Īpaši svarīgi to ievērot, likvidējot kārpas uz plānas ādas rajoniem, piemēram, kārpas bērniem un plaukstas augšējā daļā.

  EndWarts PEN ir piemērots maziem bērniem

  EndWarts PEN var lietot ikviens, pat bērni jaunāki par 4 gadiem. Vienkāršs lietošanā un nerada sāpes. Īpašais sastāvs1 ātri uzsūcas tieši kārpā, tāpēc bērns uzreiz pēc EndWarts PEN lietošanas var vilkt kājās zeķes, turpināt spēlēties vai pat iet vannā vai peldēties. Kārpu likvidēšana nerada stresu un neizjauc jūsu vai jūsu bērna ikdienas aktivitātes. 

  Lietošana bērniem, jaunākiem par 4 gadiem

  EndWarts PEN drīkst lietot kārpu likvidēšanai bērniem, jaunākiem par 4 gadiem. Šādā gadījumā ir svarīgi samazināt lietoto devu. Konsultējieties ar ģimenes ārstu vai pediatru, lai pārliecinātos, ka EndWarts PEN tiks, izmantos kārpas likvidēšanai, nevis kāda cita ādas defekta gadījumā. Vairāk informācijas par lietošanu bērniem, jaunākiem par 4 gadiem.

  Lietošana cukura diabēta pacientiem

  Cukura diabēta pacienti EndWarts PEN drīkst lietot tikai kārpām uz nebojātas un diabēta neskartas ādas un ievērojot papildu piesardzību. Vienmēr konsultējieties ar ārstu/medmāsu vai pēdu aprūpes speciālistu, ja ārstēšanas laikā rodas problēmas.

  Vairāk informācijas par EndWarts PEN

  EndWarts PEN jālieto tikai 1 reizi nedēļā, līdz kārpa ir izzudusi.  Lieliski piemērots vairāku kārpu vienlaicīgai likvidēšanai. Vienā zīmuļveida aplikatorā ir tik daudz skudrskābes, lai pietiktu aptuveni 30 lietošanas reizēm. Vīrusi šķīdumā nevar izdzīvot.

  Glabājiet EndWarts PEN ar uzliktu drošības uzgali un smailo galu uz leju, lai nepieļautu tā izžūšanu pirms derīguma termiņa beigām.

  Vairāk par EndWarts PEN lietošanu uzziniet šeit.


  EndwartsEE

  EndWarts PEN - pārliecinoša iedarbība

  Ar EndWarts PEN kārpas izžūst un izzūd. Kārpu atkārtota veidošanās ir novērsta.

  Vairāk informācijas par EndWarts PEN

  Kur var iegādāties EndWarts PEN?

  Jautājiet un iegādājieties EndWarts PEN aptiekā!

  Mylan

  Jūs atstājat Endwarts.Lv

  Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.