Kas ir EndWarts PEN? - Līdzeklis Kārpu Likvidēšanai | Endwarts.lv

Kas ir EndWarts PEN?

Efektīvs risinājums kārpu likvidēšanai

EndWarts PEN ir īpaši spēcīgas iedarbības zīmuļveida aplikators kārpu likvidēšanai uz plaukstām, pēdām, elkoņiem un ceļgaliem. Vienkāršs lietošanā: viegls pieskāriens – tikai 1 reizi nedēļā. EndWarts PEN drīkst lietot ikviens.  

Zīmuļveida aplikators nodrošina precīzu un drošu skudrskābes uzklāšanu uz kārpas. EndWarts PEN īpašais sastāvs2 ātri uzsūcas līdz pat kārpas saknei  un izsausina to. Kārpa izžūst un izzūd, tādējādi novēršot kārpas atkārtotu veidošanos.  

Vienā zīmuļveida aplikatorā ir tik daudz skudrskābes, lai pietiktu aptuveni 30 lietošanas reizēm. Vīrusi šķīdumā nevar izdzīvot. 

Pārliecinoša iedarbība

EndWarts PEN neizraisa infekcijas, sāpes vai rētu veidošanos. Piemērots lietošanai arī uz plānas ādas un maziem bērniem. Likvidējot kārpas bērniem jaunākiem par 4 gadiem un uz plānas ādas, piemēram plaukstas augšējā daļā, maziniet devu un lietošanas biežumu.

EndWarts PEN drīkst lietot arī cukura diabēta pacienti, grūtnieces un sievietes, kuras baro bērnu ar krūti. Piemērots arī vairāku kārpu vienlaicīgai likvidēšanai.

Skudrskābe vairākos klīniskajos pētījumos atzīta par ļoti efektīvu kārpu likvidēšanas līdzekli. Kādā no šiem pētījumiem1 pēc 12 skudrskābes lietošanas reizēm kārpas izzuda 9 lietotājiem no 10. Vidēji kārpas izzuda pēc 4–5 lietošanas reizēm.

Vienkāršs lietošanā

Ergonomiskais EndWarts PEN zīmuļveida aplikators ir izstrādāts tā, lai kārpu likvidēšana būtu vienkārša un precīza. Aplikatora smailo galu piespiežot kārpai, automātiski tiek nodrošināta pareizā deva. EndWarts PEN ir vienkāršs lietošanā: viegls pieskāriens - tikai 1 reizi nedēļā. Kārpu likvidēšana ar EndWarts PEN nerada stresu un neizjauc dienas rimtu.

EndWarts PEN lietošana:

csm1. Noņemiet uzgali, kas aprīkots ar drošības sistēmu, lai to nevarētu noņemt bērni

csm2. Vienu sekundi viegli piespiediet zīmuļveida aplikatora smailo galu kārpai, tad vēlreiz darbību atkārtojiet

Darīts! Lietojiet regulāri 1 reizi nedēļā, līdz kārpa ir pilnībā izzudusi

  EndWarts PEN īpašais sastāvs2 uzsūcas tieši kārpā, neatstājot pēdas uz ādas. Uzreiz pēc tā lietošanas drīkst peldēties vai vilkt kājās zeķes.

  Vienmēr glabājiet zīmuļveida aplikatoru ar uzliktu drošības uzgali un smailo galu uz leju bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

  Pirms EndWarts PEN lietošanas, izlasiet pilno lietošanas instrukciju šeit.

  Fakti par skudrskābi

  Skudrskābe ir antiseptiska, biosabrūkoša organiskā skābe, kas ir bezkrāsaina, bet ar spēcīgu kairinošu smaržu. Skābe ir kodīga, bet kārpu likvidēšanai galvenokārt tiek lietota tāpēc, ka izsausina kārpas līdz pašai saknei. Dabā skudrskābe ļoti augstā koncentrācijā atrodama nātrēs. Arī skudras izdala skudrskābi, kad jūtas apdraudētas. Piemēram, ja ar roku, uz kuras ir brūce, maisīsiet skudru pūzni, brūcē jutīsiet spēcīgu dedzināšanu.

  Skudrskābe tiek izmantota dažādās jomās. Cita starpā to izmanto farmācijas nozarē insulīna ražošanai. Skudrskābi izmanto arī dažādās mīkstinošās un niezi mazinošās ķermeņa eļļās, kā arī reimatisma ārstniecības līdzekļos iekaisuma, sāpju un locītavu sāpju mazināšanai. To izmanto arī sagatavojot skābbarību ziemai. 


  Bhat et al., Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts. Int. J. of Derm .2001,40, p 415-419.

  EndWarts PEN satur skudrskābi.

  EndwartsEE

  Kas ir kārpas?

  Kārpas ir nelieli izaugumi uz ādas, kuru veidošanos izraisa vīruss (HPV - cilvēka papilomas vīruss).

  Kārpas

  Kur var iegādāties EndWarts PEN?

  Jautājiet un iegādājieties EndWarts PEN aptiekā!

  Mylan

  Jūs atstājat Endwarts.Lv

  Noklikšķinot uz "Turpināt", jūs atstājat šo Mylan filiāles tīmekļa vietni, lai piekļūtu trešās puses vietnei, kas ir pilnībā atbildīga par tā saturu.